Stránka založena 8.2.2021

 

Domeček na kolečkách

 

Úvodem

Možná  ti co sledují  tyto stránky již řadu let se zamyslí jak  jsem na takový blbý nápad přišel stavět dům na kolečkách…

Tak krátká zpověď stárnoucího muže….

Od 5-28 let jsem žil v paneláku i tam se dalo něco postavit a mnozí by se divili ( škoda že tenkrát nebyly Digi foťáky) Dílnička ve 2 sloučených sklepech , stažená elektřina z krabice společných prostor  ( dnes nemyslitelné) Pro většinu nájemníků se prováděly opravy různého typu a bylo vše v pořádku…pak přišly úpravy domů  a bytu v kterých jsem bydlel s budoucími manželkami ( aspoň jsem si to myslel, že by mohly být) . Ale bohužel  nějak jsem se době nepřizpůsobil  ve které je pravidlo z každého vycucat to nejlepší a pak ho odkopnout,  jak to dnes funguje úplně všude.

No a protože  už začínám být unaven a zasloužilý odpočinek ( pokud se ho tedy dožiju) je relativně v kutilském časovém pojetí za dveřmi, rozhodl jsem se praštit s mou aktivní kutilskou aktivitou až příjde čas.

No a z toho důvodu si chci postavit Tiny House na přívěsu s SPZ a zbytek aktivního stárnutí,  projezdit  po krásách naší vlasti a nejen ji. ( žádná práce, složenky, a jiné  šílenosti co celý život jen otravovaly abych mohl přežít ) On řidičák od shora dolů oštemplovaný je v tomto případě výborná věc.

No, uvidíme jak si povedu a jak plány, které mám zde uvedu v praxi.

Celou stavbu i s úvahami zde budu  ventilovat a tak i půjde vidět, jak  konstrukce se s myšlenkami bude slučovat či měnit a proč.

Prostě zkusím promítnout všechny své zkušenost  z  projektů, co byly na domě(ech) do jednoho soběstačného domečku na kolečkách.